Školní bufet

Provozní doba školního bufetu je denně od 7.30
Výrobky, které na bufetu můžete koupit vyrábí studenti učebních oborů pod dohledem svých učitelů odborné výchovy

  • Kuchař
  • Pekař
  • Cukrář
  • Práce ve stravování

Sortiment našeho školního bufetu je velmi široký....v naší nabídce naleznete krom obědů také polotovary, výrobky studené kuchyně jako jsou chlebíčky a saláty a to nejen majonézové, myslíme také na ty,  kteří mají v oblibě saláty lehké zeleninové, dále také nabízíme široký sortiment moučníků z různých druhů těst též nabízíme výrobky z masa jak tepelně zpracované tak polotovary....naše nabídka je opravdu široká
Studenti pod vedením svých učitelů odborné výchovy se též zapojují do přípravy různých akcí a rautů, například jsme připravovali již několikrát pohoštění pro pana Z. Trošku, který slavnostně zahajoval premiery svých komedií v našem městě. 
Přijďte i Vy ochutnat naše výrobky....
                                         
                                                                          
Obědy prodávané ve školním bufetu.
         
Veřejností velmi žádané cateringové akce žáků oboru kuchař a číšník