2. ročník fotosoutěže pro studenty a pedagogy pořádané SOŠ a SOU Česká Lípa

S pomalu se blížícím jarem jsme pro Vás společně s vedením školy a SRP připravili nový ročník fotosoutěže na téma příroda libereckého kraje. Oproti loňsku byl snížen počet témat pro snadnější hodnocení, ostatní kritéria jsou obdobná - viz propozice 2017.

Děkujeme všem, kteří se do soutěže zapojili, a doufáme, že bude letos opět z čeho vybírat. Také věříme, že se ani pedagogové v tomto ročníku nenechají zahanbit.

Vítězné fotografie jednotlivých kategorií 1. kola fotosoutěže (2015/2016) budou dále vystaveny v prostorách školy na pracovišti Lužická. Snímky, které zvítězí v dalších ročnících, k nim budou postupně přidávány.

 

Všem fotografům přejeme dobré světlo a úspěšný „lov“ zajímavých záběrů.

Renata Václavíková a Tereza Kaiserová

 

 

Předávání sladkých odměn si můžete prohlédnout na přiložených fotografiích. Někteří účastníci byli oceněni při konání Dne zvířat ve Vlastivědném muzeu a galerii v České Lípě, ostatní v učebnách. 

 

PřílohaVelikost
foto-c.4-uprava.jpg1.31 MB
foto-vyhodnoceni-uprava.jpg665.59 KB