Velikonoční turnaj

Čtvrtek 5. 4. 2018 byl významným dnem. Nejenže se konaly klasifikační porady za 3. čtvrtletí a  rodičovské  schůzky, ale dopoledne  v tělocvičně školy proběhl  Velikonoční  futsalový turnaj tříd, které mají teoretickou výuku v sudém týdnu.
Turnaje se zúčastnilo 10 tříd. Ty byly rozděleny do tří skupin. V první čtyřčlenné skupině zvítězila třída HE1, ze druhé a třetí skupiny postoupily nástavby P1A a P1B. V herním systému každý s každým se už projevil věkový rozdíl mezi prvním ročníkem  a nástavbovými ročníky, a tak třetí místo  po statečném výkonu obsadila HE1.
Utkání mezi třídami P1A a P1B bylo velmi vyrovnané a skončilo v základním čase bez gólu, proto se prodlužovalo.  V závěru nastaveného času přálo fotbalové štěstí více třídě P1A, jež vsítila jediný gól zápasu.
Zápasy rozhodoval pan učitel Genadij Kuzněcov, dorty pro týmy na prvním až třetím místě byly zakoupeny z prostředků SRPŠ a zajistila je pro turnaj paní učitelka Habartová.
Blahopřejeme vítězům!

organizátoři turnaje
Alena Baumgartnerová, Jana Janoušková, Genadij Kuzněcov