Od nového školního roku 2021/2022 bude na naší škole probíhat v odpoledních hodinách a o víkendech rekvalifikační kurz na obor Elektrikář (26-51-H/01). 

Součástí kurzy jsou dva týdny výcviku ve všední dny. Škola bude od září 2021 vlastnit akreditaci pro vystavení certifikátu tzv. úplné profesní kvalifikace oboru elektrikář.

Cena kurzu 49 500 Kč, včetně zkoušek profesních kvalifikací. Zkoušky lze opakovat. Opakované zkoušky jsou však  zpoplatněny částkou 2 500 Kč.

Po složení všech zkoušek se lze přihlásit na závěrečné zkoušky a následně také na SZŠ a SOŠ složit zkoušky odborné způsobilosti v oblasti elektrotechniky podle vyhlášky 50/1978 Sb.

Kurz bude otevřen při minimálním počtu 6 zájemců. Více informací - zde.

Tiskopis - předběžný zájmu - naleznete pod tímto odkazem.

Tiskopis zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Doba trvání celého kurzu cca jeden až 1,5 školního roku.Teoretická část výuky - samostudium a následné testy.

Cena nezhrnuje náklady na vybavení, které po ukončení rekvalifikace zůstává rekvalifikantovi a dále materiál na jednotlivé zkoušky.

Kurz bude rozdělen do pěti samostatných zkoušek, po každé zkoušce obdrží úspěšný absolvent osvědčení o získání profesní kvalifikace.

Více informací o obsahu jednotlivých kurzů naleznete pod odkazem https://www.narodnikvalifikace.cz/kvalifikace-123-Elektrikar

Pro potřeby získání dotace od úřadu práce je možné rekvalifikaci rozdělit do pěti částí.

Ceny za jednotlivé části budou stanoveny podle počtu zájemců.